• Logo
  • Můj profil
  • je prázdný
    za 0 Kč
Vše pro rybáře - rybachov.cz
naviják Okuma Axeon BF AXB-565 4+1bb je dalším spolehlivým smekacím navijákem značky Okuma, vybavený volnoběžným systémem Bait Feeding. Naviják okuma Axeon je rovněž vybaven kvalitní přední multidiskovou brzdou, multi-stop anti reverse systémem (zarážka zpětného chodu), grafitovým korozi odolným tělem, precizními převody, hliníkovou cívkou, pevným ocelovým překlapěčem, počítačově vyváženým rotorem RESII (Rotor Equalizing System), náhradní grafitovou cívkou a systémem LCS. Díky němu se vlasec na cívku ukládá maximálně efektivně, a naviják Okuma Axeon tak dokáže plně využít kapacitu cívky.

Technické parametry:

Počet ložisek 4 + 1BB

Kapacita 0,35mm/430m

Náhradní cívka

Ano

Převod 4,5 : 1

Hmotnost 651g

Návin na jedno otočení kličkou 99cm

Brzdná síla 9kg

EFR II

Even Flow Roller System využívá kuličkové ložisko uvnitř rolničky, aby bylo dosaženo maximální účinnosti. Tímto se snižuje tření a dosahuje menšího opotřebení (kroucení) vlasce směrem na cívku i opačně.

Hydro Block

Speciální pryžové těsnění umístěné v horní části cívky zabraňuje průniku vody a nečistot do prostoru brzdy. Díky tomu je brzda vždy ve vynikající kondici.

Precision Elliptical Gearing

Tento revoluční systém je patentován v řadě zemí celého světa a je srdcem navijáků Okuma od střední až po nejvyšší třídu. Systém využívá elipticky tvarovaného oscilačního převodu, který zabezpečuje vyjímečnou pokládku vlasce, zlepšuje plynulost chodu a zvyšuje životnost soukolí.

Dual Force Drag funguje na principu souběžného vytvoření tlaku na oba povrchy cívky a brzdy tak, aby brzda pracovala hladce, brzdila postupně od nejmenšího po nejvyšší zatížení.

Baitfeeding System známý také jako "volnoběžný", umožňuje rybáři odjistit precizně zpracovanou mikro-brzdu navijáku pro volné odvíjení vlasce, ke kterému dochází po záběru ryby. Překlopením do zdolávací polohy pomocí páky nebo otočením kličky dochází k bojovému nastavení, určenému pro zdolání ryby nebo vytažení nástrahy z vody.

RES II

Rotor Equalizing System zabezpečuje optimální vyvážení rotoru bez vibrací. Tím je chod navijáku hladký a bezporuchový.

Quick Set

Je zarážka zpětného chodu, o kterou se stará nerezové ocelové ložisko. Díky tomu se klička nevrací samovolně zpět, což může být v mnoha situacích nežádoucí.

Parametry produktu
Souhrn
Výrobce Okuma opravit
Kapacita cívky 430 m opravit
Náhradní cívka ano opravit
Převodový poměr 4.5 : 1 opravit
Brzda
?
přední opravit
Průměr vlasce
?
0.35 mm opravitE-shop době aktualizace, může obsahovat chyby v názvu produktů , cen produktů a množství. Předem se omlouváme za potíže, které můžou nastat pří objednávání zboží a vyhrazujeme si právo po vzájemné dohodě objednávku změnit nebo zrušit. 

  nám. T. G. Masaryka 943
  735 81   Nový Bohumín
  tel.: +420 603 162 575
  tel : +420 797 834 084
 
  IČO: 62311310
 
Otevřeno:
Po-Pá 8.30- 17.00
(12 - 13 polední pauza)
Sobota 8.30-11.30      
           
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.
OK