Vše pro rybáře - rybachov.cz
Omlouváme se všem naším zákazníkům, eshop je v režimu úprav.
Nakupování na eshopu po dobu přestavby bohužel není možné.
Naše zákazníky rádi uvidíme na prodejně.
RP Bohumín

Finální zatraktivnění nástrahy je často klíčem k maximálnímu úspěchu. obalovací těsto s vysokou atraktivitou díky perfektní rozpustnosti a uvolňování atraktorů učiní vaši nástrahu na několik hodin pro kapry nepřehlédnutelnou. naše boilie pasty oceníte zejména při krátkodobých vycházkách, při závodění nebo při lovu ve studené vodě a zejména na bahnitém dně. Pro letošní sezonu jsme připravili novou generaci hotových obalovacích past! nyní již stačí pouze otevřít krabičku s těstem a obalit nástrahu. Skvělá konzistence, ideální doba rozpustnosti, dlouhá životnost ! tip: při lovu v chladném počasí pastu rozpracujte v dlaních – následně získá lepší konzistenci. Upozornení: Pasta muže po nekolika mesících mírne ztuhnout. Patricnou konzistenci ji vrátíte rozpracováním s príslušným boosterem, dipem nebo tekutou potravou. Pri rozpracování s vodou vždy použijte pouze tolik testa, kolik spotrebujete behem lovu.
E-shop době aktualizace, může obsahovat chyby v názvu produktů , cen produktů a množství. Předem se omlouváme za potíže, které můžou nastat pří objednávání zboží a vyhrazujeme si právo po vzájemné dohodě objednávku změnit nebo zrušit. 

  nám. T. G. Masaryka 943
  735 81   Nový Bohumín
  tel.: +420 603 162 575
  tel : +420 797 834 084
 
  IČO: 62311310
 
Otevřeno  :Zimní období
Po-Pá  8.30 - 17.00
(12 - 13 polední pauza)
Sobota  8.30 - 11.30      
           
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.
OK