Vše pro rybáře - rybachov.cz
Omlouváme se všem naším zákazníkům, eshop je v režimu úprav.
Nakupování na eshopu po dobu přestavby bohužel není možné.
Naše zákazníky rádi uvidíme na prodejně.
RP Bohumín
Charakteristika:
Přírodní, nerafinovaný, lososový olej. Má přirozený, charakteristický rybí pach a tmavou jantarovou barvu. Lososový olej Natural je průmyslově neupravovaný, pouze filtrovaný, bez barviv a aromat, ve své přirozené podobě, díky čemuž se může každá nová dodávka od výrobce mírně lišit od předchozí, jak pachem, tak i barvou. Při teplotách pod -5 °C se začíná kalit - tuhnout. V teple se opět konzistence vyjasní.
Nejde o potravinářskou surovinu! Pouze pro účely sportovního rybolovu, nebo pro domácí zvířata!

Použití:
Výborný doplněk do rybářských výrobků. Neměl by chybět jako přídavek v žádné směsi, ať již rybí, sladké, nebo masové. Jedinečný na macerování pelet a boilies. Podpoří a zvýrazní příchuť rybího masa. Nerozpouští PVA !Doporučuji používat pro rybolov při teplotě vody od cca 8 °C.

Orientační dávkování:
30 – 60 ml / kg u silných směsí s rybí moučkou
60 – 100 ml / kg u slabších masových, nebo rybích směsí
0,8 - 1 litr / 10 kg při macerování pelet a boilies

Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených lahvích, bez přístupu vzduchu do nich. V temnu a chladu, nejlépe do 12 °C.

Doporučená doba spotřeby od nákupu při správném skladování je 12 měsíců.E-shop době aktualizace, může obsahovat chyby v názvu produktů , cen produktů a množství. Předem se omlouváme za potíže, které můžou nastat pří objednávání zboží a vyhrazujeme si právo po vzájemné dohodě objednávku změnit nebo zrušit. 

  nám. T. G. Masaryka 943
  735 81   Nový Bohumín
  tel.: +420 603 162 575
  tel : +420 797 834 084
 
  IČO: 62311310
 
Otevřeno  :Zimní období
Po-Pá  8.30 - 17.00
(12 - 13 polední pauza)
Sobota  8.30 - 11.30      
           
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.
OK